Ormus 


Nasz sklep ormus oferuje ormus z borem, dlaczego akurat z borem ? Odpowiedz jest prosta bor wspomaga nasze kości, wspomaga leczenie osteoporozy.  Organizm nie wymaga dużych ilości boru, a jednak jego niedobory mogą być bardzo brzemienne w skutkach. Mowa o chorobach zwyrodnieniowych, a na raku prostaty skończywszy.Bor wpływa również na metabolizm minerałów i witamin. Chroni przed nadmiernym gromadzeniem się fluoru i pomaga w jego usuwaniu, ułatwia wchłanianie witaminy D i odpowiada za utrzymanie odpowiedniego poziomu wapnia w organizmie. To ostatnie sprawia, że bor traktowany jest jako część profilaktyki leczenia osteoporozy, a także złamań kości. Pierwiastek ten w naturalny sposób zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu szkieletowego, łagodzi stany zapalne kości i stawów, a także wzmacnia i buduje mięśnie.

Ormus z borem,monoatomowe złoto

Pierwiastek ten wykazuje silne właściwości przeciwwirusowe, grzybobójcze i antybakteryjne, dzięki czemu wzmacnia system odpornościowy i przyspiesza gojenie się ran.

Mniej znane właściwości boru wiążą się z jego wpływem na hormony: stymulację produkcji testosteronu i normalizację poziomu estrogenu, a zatem męskich i żeńskich hormonów płciowych. Może być tym samym uważamy za naturalny afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn. Zapraszamy do naszego sklepu ormus.

Sklep Ormus , elementy orbitalne.

Koszyk

Ormus Sklep - lider sklepowy Projekcja astralna- blog Ormus blog Hologramy EMF Ormus w katalogu Gwiazdor Najlepszy sklep z ormus- lider sklepowy medycyna naturalna i suplementy