Ormus badania Ormus monoatomowe złoto .

ORMUS, czy to Kamień Filozoficzny?

Od czasów starożytnego Egiptu alchemicy pracowali w tajemnicy, szukając czegoś, co nazywa się Kamień Filozoficzny lub Eliksir Życia. Barry Carter i inni badacze uważają, że ORMUS ma związek z tymi poszukiwaniami. Od 1995 roku Barry Carter prowadzi eksperymenty z wodą modyfikowaną przez ORMUS. Napisał wiele artykułów na ten temat i prowadzi warsztaty w całym kraju, gdzie demonstruje trzy metody produkcji wody ORMUS.

Ormus to naturalne pierwiastki z morza martwego w naszym sklepie.

ORMUS pochodzi od akronimu Orbitally Restranged Monoatomic Elements or ORME. [?] Został odkryty w późnych latach siedemdziesiątych przez Davida Hudsona, rolnika z Arizony, który zauważył na ziemi bardzo dziwne materiały, wydobywając złoto. W ciągu następnej dekady Hudson wydał kilka milionów dolarów, próbując zrozumieć, jak stworzyć tę substancję i z nią pracować. ORMUS, który jest wykonany z wody i innych iiisubstancji, został również nazwany złotem monoatomowym, białym złotem, białym proszkowym złotem, stanem m, AuM, mikroklastrami i manną.

Elementy ORMUS są pierwiastkami metali szlachetnych w naturalnej niemetalicznej formie. W tej formie są znacznie bardziej powszechne niż w formie metalicznej.

Materiały ORMUS można wydobywać z powietrza, wody, skał, gleby i żywności. Uważa się, że materiały te były używane przez wieki dla poprawy samopoczucia fizycznego i duchowego przez starożytnych egipskich, perskich, hinduskich i chińskich alchemików, króla Salomona, esseńczyków i alchemików średniowiecza.

Materiały ORMUS mogą być substancjami, które zostały nazwane manną, shewbread, chi, prana, Kamieniem Filozoficznym, shemanną i Fontanną Młodości. Niektóre osoby, które spożywały materiały ORMUS, zgłaszają niesamowitą poprawę warunków fizycznych i psychicznych.

Adams: Cytat DH Lawrence'a brzmi: „Woda to wodór dwie części, tlen jedna część i coś jeszcze, choć nie wiemy, co to jest”. Co miał na myśli Lawrence?

Carter: Istnieje wiele niezwykłych właściwości wody, których nie można wytłumaczyć znanymi właściwościami wodoru i tlenu lub jakimkolwiek pojęciem, jak powinien zachowywać się związek tych dwóch pierwiastków. Istnieją prawdopodobnie trzydzieści dwie nietypowe właściwości wody, które są nieoczekiwane. Uważamy, że te właściwości wynikają z obecności ORMUS w większości cząsteczek wody.

Ogólnie uważa się, że cząsteczka wody jest dodekaedryczna lub ikosaedryczna. Innymi słowy, cząsteczka ma kształt kopuły geodezyjnej, a ten kształt pozwala na dużo miejsca wewnątrz cząsteczki. Niektórzy z nas wierzą, że elementy ORMUS chowają się w tej wewnętrznej przestrzeni, wewnątrz kopuły. Z tej przestrzeni ORMUS może zmienić konfigurację cząsteczki wody, tak aby ją naprężyła lub rozszerzyła. W ten sposób uważamy, że te pierwiastki mogą modyfikować strukturę wody.

Jest to oczywiste, że coś jeszcze inny niż H 2 O - dwie części atom wodoru, a jedna część tlenu - w zwykłej wodzie. Jedna osoba, z którą pracowałem, powiedziała, że ta potrójna woda destylowana waży osiem funtów na galon, ale woda powstająca w wyniku spalania wodoru w tlenie waży siedem funtów na galon. Różnica między siedmioma a ośmioma funtami na galon wskazuje, że w wodzie jest funt czegoś innego.

Adams: Czym dokładnie jest ORMUS?

Carter: Uważamy, że jest to nowa forma materii, która wydaje się mieć właściwości Ducha. Wydaje się być przejściem między rzeczywistością fizyczną a rzeczywistością duchową. Wierzymy, że można go wykorzystać jako narzędzie komunikacji między duchem a materią. To dosłownie pierwiastki metali szlachetnych w nowej formie, nowy stan materii. W tym stanie nie analizują ani nie analizują jako pierwiastków metali szlachetnych. Wyglądają jak biały proszek zamiast metalu.

Mogą nawet pojawić się jako olej. Ponieważ materiały te wyglądają jak inne rzeczy, nie zostały rozpoznane przez naukę. Wyodrębniliśmy element ORMUS z powietrza, skał i wody, w tym wody ciała. Uważamy, że być może jako część cząsteczki wody są nośnikiem informacji, która restrukturyzuje wodę. Każdy system strukturyzacji wody zależy od elementów ORMUS.

Adams: Jakie elementy można znaleźć w ORMUS?

Carter: Uważa się, że materiały ORMUS lub m-stanowe są pierwiastkami metali szlachetnych w innym stanie atomowym. Kobalt 27, nikiel 28, miedź 29, ruten 44, rod 45, pallad 46, srebro 47, osm 76, iryd 77, platyna 78, złoto 79 i rtęć 80 zostały zidentyfikowane w tym innym stanie materii i, z wyjątkiem rtęci wymieniono w patentach Hudsona.

Adams: Jak odkryto ORMUS?

Carter: Te elementy wydają się być znane w czasach starożytnych. Starożytni Egipcjanie wyraźnie pracowali z materiałami ORMUS w swoich procesach alchemicznych, a starożytni alchemicy również pracowali z elementami ORMUS. W alchemii słyszysz o „oleju ze złota” - który stworzyliśmy przy użyciu różnych procesów ORMUS. David Hudson mówił także o oleju pierwiastków lub oleju metali. Niektórzy twierdzą, że pamiętają przeszłe życia, w których pracowali z tymi materiałami.

Hudson odkrył ORMUS, gdy pracował nad wydobyciem złota. Był pierwszym, który to ujawnił, ale odkryto na nowo starożytną wiedzę. Teraz stosujemy narzędzia współczesnej nauki do tej starożytnej wiedzy. Starożytni Egipcjanie mówili o „białym proszku złota”. Na płaskorzeźbach mają wizerunki małych stożków zwanych „chrupiącym chlebem”. Mówią, że te małe szyszki są białym chlebem, a także mówią, że są złote. Jak coś może być jednocześnie białym chlebem i złotem? Teraz wiemy. Mamy technologię, aby zrobić biały proszek złota i uformować go w chleb w kształcie stożka, jeśli chcemy.

Kilka procedur wyodrębniania lub tworzenia ORMUS zostało zaadaptowanych ze starożytnych tekstów alchemicznych. Wierzymy, że Kamień Filozoficzny i manna biblijna są odmianami tego stanu materii. Niektóre zalecane alchemiczne teksty związane z Kamieniem Filozoficznym to Sacred Science RA Schwallera De Lubicza, Le Mystere des Cathedrales Fulcanelli oraz Occult Chemistry autorstwa Leadbeater i Besant. Najważniejszym traktatem na ten temat może być Tajna książka Artephiusa.

Adams: Jak myślisz, dlaczego te informacje stały się teraz dostępne?

Carter: Myślę, że dzieje się tak, ponieważ wszystkie dziedziny nauki zajmują się kwestią połączenia Ducha i materii, a ORMUS pomaga to wyjaśnić. Wszystkie dziedziny nauki zderzają się z tym pytaniem. Widzimy ludzi w fizyce, którzy mówią, że istnieje królestwo niefizyczne. David Bohm nazwał to Implikacją Zakonu. Według Bohma, Explicate Order - fizyczna rzeczywistość, jaką znamy - jest projekcją lub manifestacją tego niefizycznego szablonu.

Elementy ORMUS wyraźnie łączą sfery duchowy i fizyczny. Lubimy porównywać ORMUS z wykorzystaniem telefonów komórkowych. Kiedyś zawsze musieliśmy używać telefonów przewodowych, teraz mamy telefony komórkowe i możemy chodzić, rozmawiać i komunikować się z kimkolwiek innym. Wyobraź sobie więc, że każda komórka w ciele ma telefon komórkowy i komunikuje się ze sobą, dopóki baterie telefonu komórkowego nie wyczerpią się lub anteny nie zostaną uszkodzone.

W tej analogii uważamy, że elementy ORMUS wchodzą i ładują akumulatory w telefonach komórkowych i odbudowują anteny. Zamiast po prostu rozmawiać z sąsiednią celą, komórka w dłoni może teraz rozmawiać z komórką w dużym palcu u nogi. Innymi słowy, wszystkie komórki komunikują się natychmiast i stale. Fizycy i biolodzy nazywają to zjawisko natychmiastowej komunikacji „kwantową spójnością”. Wszystko jest spójne i komunikuje się natychmiastowo, wszystko na raz.

Każda cząsteczka wody wchodzi w rezonans z każdą inną cząsteczką wody w ciele. Gdy cząsteczki wody zmieniają swój kształt i strukturę, woda jest wzorowana, a zmiany zachodzą w ciele. Informacje są przekazywane do komórki i układu odpornościowego, a także do innych układów organizmu. Zmiany te pozwalają ciału leczyć się szybciej, ponieważ komunikacja jest idealna.

Adams: Czy masz dowody na to, że ORMUS ma zdolności lecznicze?

Carter: Mamy zdjęcia kobiecego zęba. Ząb został złamany schodkowo i dosłownie wypełnił się po wypiciu wody ORMUS. Setki osób zgłosiło korzyści, które obejmują zmniejszenie bólu oraz poprawę lub powrót do zdrowia po poważnych chorobach, takich jak rak, AIDS, cukrzyca i tak dalej. Niektóre z tych historii można znaleźć na naszej stronie Subtle Energies. Niektórzy zauważyli, że spożycie ORMUS wydaje się stymulować przepływ energii kundalini w ciele. Kilka osób powiedziało, że to jak odkurzanie ograniczonych obszarów kundalini, tak aby otwierały szczelne lub zamknięte czakry.

Niektórzy ludzie z ciasną czakrą serca czują się tak, jakby mieli atak serca, kiedy piją wodę ORMUS. ORMUS faktycznie otwiera czakrę serca. Kilka osób z problemami z sercem poszło do lekarza i powiedziano im, że ich serca stały się całkowicie zdrowe. Wydaje się, że różne elementy ORMUS pobudzają różne czakry w korzystny sposób. Nie bardzo wiemy, które pasują do której czakry, ale są pewne spekulacje na ten temat. Pewnego dnia zdołamy go przybić.

Adams: Jakich korzyści doświadczyłeś po przyjęciu ORMUS?

Carter: Już nie krzywdzę. W latach czterdziestych zauważyłem, że miałem nadgarstek w nadgarstku, bolały mnie plecy i odczuwałam ogólny ból stawów. Kiedy wstałem, bolało mnie trochę. Biorę materiały ORMUS od sześciu lat i już mnie nie boli. Teraz podskakuję z krzesła - nie czuję, że muszę ostrożnie wstawać. Mam pięćdziesiąt trzy lata i czuję się świetnie. Czuję się lepiej niż wtedy, gdy miałem siedemnaście lat. Brałem też jeden z pozostałych pierwiastków ORMUS, zwany miedzią ORMUS, a moja broda znów wyraźnie ciemnieje. Miałem więc bardzo wspaniałe korzyści. Czuję, że zegar mi się cofa.

Najlepszy sklep z ormus monoatomowym złotem.

Koszyk

Ormus Sklep - lider sklepowy Projekcja astralna- blog Ormus blog Hologramy EMF Ormus w katalogu Gwiazdor Najlepszy sklep z ormus- lider sklepowy medycyna naturalna i suplementy